Zombieverse: Netflix'in Yeni Heyecan Verici Zombi Kıyameti Reality Şovu

Zombi seven arkadaşlarımızla bir araya geldiğimizde, kendimize bugün bir zombi kıyameti başlasa ne yapardık diye sormayı severiz. Bu, silah, hayatta kalma ve hazırlık bilgisinin sınırlarını test edebilen neşeli bir fantezi. Ancak Netflix’te yakında yayınlanacak bir reality show bu konudaki planlarımızı test edecek.

Zombieverse, Güney Kore’den düzinelerce oyuncuyu (bazıları zombi, bazıları hayatta kalanlar olarak) her şeyin sahte olduğunu bilmeyen 10 yarışmacıdan oluşan bir ekiple karşı karşıya getiren bir “zombi kıyameti reality programı”.

Netflix, Güney Kore’den çıkan Alice in Borderland, Train to Busan, All of Us Are Dead, Sweet Home, Hellbound ve Kingdom gibi zombi hikayelerine kesinlikle yabancı değil. Ayrıca, Physical: 100 gibi fiziksel yarışma programlarının yükselişi, bu türlerin bir kombinasyonunun başarılı olabileceğini kanıtlıyor.

Programda Billie grubundan K-pop süperstarı Tsuki, Sweet Home’dan aktris Lee Si-young, YouTuber ve Singles’ Inferno yarışmacısı Dex, komedyen Park Na-rae ve çok daha fazlası yer alacak.