maalesef Türkiye’de topografik haritaları fiziken elde etmek çok zor, belli meslek grupları ve kurumlar dışında, sivillerin topografik haritalar edinmesi imkansıza yakın ya da imkansızdır. topografik haritalar için ise Locus Map 3 Classic isimli programı kullanıyorum, ayrıntılar için bkz: Wikiloc: Harika Açık Hava Maceraları İçin İdeal Uygulama ve Alternatifleri - revlan tarafından #3
selamlar…
1 Beğeni